Bada OS & Samsung Wave

Samsung'un yeni mobile işletim sistemi Bada ve bu işletim sistemini kullanan ilk telefon Samsung Wave ile ilgili tartışma ve paylaşım platformu.

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Merhaba, Yeni açılan forumu yaşatmak ve yönetmek için bilgili ve tecrübeli adminler ve moderatörler alınacaktır. Lütfen admin'e mesaj atınız.

Paylaş | 

wave ıı de klasör sifreleme programı birde fotograf galarisi yönetme düzenlemesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
strap1

MesajKonu: wave ıı de klasör sifreleme programı birde fotograf galarisi yönetme düzenlemesi   Paz Şub. 20, 2011 6:33 am

Örnegin resimler klasörünü sifreleyim sifrelemiyor telefon. sonra telefonda baska bir yerdeki resimi slaytla gosterdiğimde yine slatta kalıyoır ben telefonun slaytında kalmasını istemiyorum mesela bazı resimleri sadece iş resimlerini istiyorum slaytta oysa slaytta gosterdiğim butun fotolar orda kalıyor bunu düzeltecek bir yama varmı mesela ben a fotosunu slaytta izledim sonra durmasını istemiyorum orda kaldır secenegi yok slaytı ozellestiremiyoruz neyin gosterileceğine ben karar vermeliyim. Cool
Kullanıcı profilini gör

wave ıı de klasör sifreleme programı birde fotograf galarisi yönetme düzenlemesi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10 parmak geliştirme programı...
» En iyi sistem bakım programları
» En kaliteli Film izleme yazılımı >>K-Lite<<
» counter wall programı